Ekologiczne produkty Beeofix

Ręcznie robione chusteczki z woskiem pszczelim do wykorzystania w gospodarstwie domowym

Ekologiczne chusteczki z woskiem pszczelim firmy Beeofix są wytwarzane ręcznie w Mostviertel, w zachodniej Dolnej Austrii, w tradycyjnej austriackiej firmie tekstylnej. Użyte do tego resztki tkanin są certyfikowane zgodnie z OKOTEX-100 i sprawiają, że każda chusteczka jest wyjątkowa. Ponadto wykorzystywane są wyłącznie regionalne, certyfikowane ekologicznie surowce, takie jak wosk pszczeli i olej słonecznikowy. Organiczny wosk pszczeli pochodzi z Górnej Austrii, organiczny olej słonecznikowy z Dolnej Austrii Waldviertel, a żywica z czarnej sosny pochodzi z południowej Dolnej Austrii.

Beeofix: 4 artykuły

Filtry

Wszystkie ceny zawierają VAT

Produkcja odbywa się na zasadzie zero waste, dlatego może się zdarzyć, że jedna lub druga ścierka z wosku pszczelego nieznacznie odbiega od podanego rozmiaru. Beeofix gwarantuje jednak zachowanie powierzchni odpowiadającej określonym wymiarom.

Ze względu na ręczną obróbkę oraz zastosowanie naturalnych materiałów i tkanin z upcyklingu mogą wystąpić drobne nierówności w wyglądzie - nie mają one jednak wpływu na właściwości produktu ceraty Beeofix .