Biolu Zestaw mydeł w kostce - edycja świąteczna

Roślinne mydła o wielu zastosowaniach

WyprzedanoZaprzestano produkcji artykułu.

Podobne produkty:

Biolu Zestaw mydeł w kostce
Biolu Mydło uniwersalne
Biolu Mydło z oliwą z oliwek

Opis

Zestaw trzech ręcznie wykonanych kostek mydła z Włoch oczyszcza każdy typ skóry w optymalny sposób. Każde mydło zostało wyprodukowane w procesie zmydlania olejów roślinnych na zimno, a następnie ręcznie pocięte w kostki. Wszystkie mydełka zostały zapakowane w torbę upominkową wykonaną z surowców wtórnych, która po wręczeniu prezentu może być ponownie wykorzystana jako praktyczna torba na zakupy! Oto zestaw, który zadba o czystość na wiele sposobów!

Zawartość:

  • Mydło z oliwą z oliwek: idealne do stosowania na wszystkie rodzaje skóry i dla wszystkich grup wiekowych, zarówno małych, jak i dużych.
  • Mydło cytrynowe: może być stosowane do mycia twarzy, dłoni i ciała. Polecane zwłaszcza w przypadku skóry mieszanej.
  • Mydło uniwersalne: polecany zwłaszcza w przypadku skóry suchej, niezależnie od tego, czy jest to twarz, dłonie czy reszta ciała.

Wskazówka: Kolor torby jest wybierany losowo.

Zastosowanie:

  • Pielęgnacja skóry: zmocz skórę i spień mydło, po czym masuj skórę kostką okrężnymi ruchami, a następnie starannie spłucz.
  • Gospodarstwo domowe: masuj kostkę mydła mokrą gąbką, aż powstanie kremowa piana. Wykorzystaj pianę do wyczyszczenia wybranych powierzchni, a następnie usuń ją gąbką lub ściereczką namoczoną w czystej wodzie.
Rodzaje produktów: Pakietów produktów
Marki: Biolu
Właściwości: Testowany na zawartość niklu, Vegan
Zastosowanie: ciało
Certyfikaty: BDIH - Cosmos Natural

ocen klientów po polski dla Biolu Zestaw mydeł w kostce - edycja świąteczna