Ekologiczne produkty bambusowe od Cheeky Panda

Naturalne produkty higieniczne dla całej rodziny

Innowacyjna marka Cheeky Panda z czystym sumieniem i w zrównoważony sposób rewolucjonizuje sektor ekologicznych produktów do gospodarstwa domowego. Dzięki tej firmie powstają z wykorzystaniem naturalnego bambusa produkty gospodarstwa domowego i produkty kosmetyczne reprezentujące najwyższą jakość, a przy tym wolne od plastiku, wegańskie i nietestowane na zwierzetach. Dzięki przyjaznym środowisku, certyfikowanym produktom dla osób w każdym wieku, linia produktów Cheeky Panda wnosi wkład w ochronę naszej zielonej planety.

Cheeky Panda: 9 artkułów

Filtry

Wszystkie ceny zawierają VAT

Inspirację do zmian twórcy Cheeky Panda zawdzięczają wysokiemu poziomowi świadomości społecznej i poczuciu odpowiedzialności za stan środowiska. W 2016 roku narodził się pomysł stworzenia alternatywnej, czysto biologicznej serii produktów opartych na bambusie.
Bambus jest najszybciej rosnącą rośliną na ziemi, jest łatwo dostępnym surowcem, a jego skład sprawia, że idealnie nadaje się do dalszego zrównoważonego przetwarzania. Dzięki unikalnej produkcji z wykorzystaniem energii odnawialnej Cheeky Panda osiągnął status firmy o w 100% zrównoważonej emisji CO₂ i może pochwalić się certyfikatami FSC, B-Corporation, World Land Trust, Leaping Bunny i Vegan Society.

Produkty Cheeky Panda są wolne od:

  • plastiku
  • substancji sytetycznych
  • substancji zapachowych
  • chlorowych wybielaczy
  • pestycydów i nawozów
  • środków odbarwiających

Część dochodu z każdego sprzedanego opakowania Cheeky Panda przekazuje na ochronę lasów deszczowych.