Beeta - siła czerwonych buraków

Beeta - siła czerwonych buraków

Czerwony burak to bardzo popularne warzywo, które trafia przede wszystkim zimą na nasze talerze. Nic w tym dziwnego, ponieważ ma ono wiele pozytywnych właściwości.

Niemiecka firma Beeta wykorzystuje siłę czerwonego buraka do produkcji naturalnych i przyjaznych dla środowiska środków czystości.

Firma Beeta stworzyła środki czystości bazujące na sile buraków. Jak to się stało? Beeta to firma rodzinna, jej założycielką jest Ilona Parsch, która wcześniej była właścicielką firmy sprzątającej. Niestety podczas stosowania konwencjonalnych i agresywnych detergentów, jej skóra reagowała alergicznie. Nie chciała ona jednak rezygnować, ze swojego zawodu i zamykać firmy, dlatego szukała innego rozwiązania, potrzebowała ona skutecznych, a jednocześnie łagodnych środków czystości. W ten oto sposób opracowała środki czystość na bazie buraków.

Jej syn Thomas Parsch absolwent inżynierii ze specjalizacją technologii oczyszczania i higieny na Uniwersytecie w Rostoku zoptymalizował ich formułę.

Dlaczego czerwone buraki tak dobrze czyszczą?

Czerwone buraki zawierają duże stężenie kwasu szczawiowego. Występuje on w wielu roślinach m.in. w szczawiu i rabarbarze. Kwas szczawiowy ma cudowne właściwości oczyszczające. W połączeniu z innymi starannie wybranymi surowcami jak organiczne kwasy i roślinne środki powierzchniowo czynne powstała wyjątkowo skuteczna siła czyszczenia, która usuwa uporczywe zabrudzenia.

Bez żadnych problematycznych składników

Beeta zrezygnowała z zastosowania szkodliwych składników. Ich idealna kompozycja zapewnia doskonałą moc czyszczenia oraz sprawia, że są one łagodne dla skóry i ekologiczne, ponieważ zawierają tylko składniki wysokiej jakości!

Wszystkie produkty Beeta:

  • nie zawierają żadnych składników pochodnych ropy naftowej
  • bez konserwantów
  • bez składników zapachowych
  • bez barwników
  • nie były testowane na zwierzętach
  • bez genetycznie zmodyfikowanych enzymów
  • gwarancja trwałości

W Biolinod znajdziesz duży wybór środków czystości firmy Beeta. Wszystkie produkty zostały dermatologicznie przetestowane i dzięki wyjątkowo wydajnej sile są bardzo obfite.

Odkryj produkty firmy Beeta.