Ochrona danych osobowych

Dziękujemy za zainteresowanie naszą stronę. Ochrona prywatnych danych klienta jest dla nas bardzo ważna. Poniżej informujemy  bardzo dokładnie o systemie obchodzenia się z danymi klienta.

Zbieranie, przetwarzanie i wykorzystywanie danych osobowych

Państwo mogą odwiedzać naszą stronę internetową , bez podania danych osobistych. My gromadzimy - nawet w przypadku odwiedzin przeprowadzonych przez  link biuletynu  - tylko dane bez konkretnych danych osobistych jak np.
- Nazwa usługodawca nternetowego
- Strona, z której można nas odwiedzić
- Nazwa pliku
Te dane  są wykorzystywane tylko do polepszenia  naszej oferty  i nie dają żadnyc wniosków odnośnie Pańskiej osoby.

My zbieramy, przechowujemy  i przepracowujemy  te dane  dla polepszenia procesu zakupów  jak i dla celów reklamy. Dane odnośnie osoby, zostają gromadzonei  zostają tylko udpstępnione z zezwoleniem klienta w przebiegu procesu zamówienia, otwarcia konta  lub zajersestrowania dla otrzymania biuletynu. Przy rejestracji dla otrzymania biuletynu  zostaje użyty adres internetowy  dla celów rekllamy , aż do momentu rezygnacji. Rezygnacja jst możliwa  w każdej chwili.

Dalsze przekazanie danych osobowych  odbywa się poprzez  wykonywanie usług  firm umownych ( transport, logistyka, banki).

Prawo do informacji
Na mocy ustawy federalnej odnośnie  prywatności, masz prawo do bezpłatnej informacji na temat przechowywania informacji o Twoich danych osobistych , a także prawo do sprostowania, blokowania lub usuwania takich danych ina podstawie  niekorzystnej decyzji odnośnie Twojej wiarygodności kredytowej. , wiadomości o zobyciu i przechowywaniu  warunków prawdopodobieństwa  i ich wykorztystania  dla tego typu celu. 

Reklama e-mail - pozwolenie
Chcę regularnie otrzymywać ciekawe oferty drogą elektroniczną. Mój adres e-mailowy nie będzie udostępniany innym firmą, oprócz serwisu „prawdziwe opinie" (http: www.prawdziwe-opinie.com). Serwis „prawdziwe opinie" oferuje mi możliwość oceny moich doświadczeń podczas dokonywania zakupów. Zgodę do zapisywania i korzystania mojego adresu e-mailowego, mogę odwołać w każdej chwili w przyszłości.

Pliki
Na naszej stronie internetowej stosujemy tzw. pliki . Pliki są małymi  danymi  zajerestrowanymi na nośniku Twoich danych, które pewne wymiany danych z naszym systemem  za pośrednictwem przeglądarki, umożliwiają i gromadzą. To gromadzenie jest pomocne, w przygotowaniu strony internetowej  i ułatwia klientowi jej użycie, dzięki gromadzeniu pewnych danych, które nie muszą być stale powtarzane. Twoja przeglądarka pozwala na restrykcyjne ustawienia dla korzystania z plików, które mogą spowodować , że nasza oferta  nie jest ograniczona  . Pliki mogą tam ztostać usunięte.

Pliki sesji
Pliki sesji  są usuwane po zamknięciu przeglądarki.

Długoterminowe pliki
U nas zostają użyte  pliki , które pozostają na Twoim dysku twardym. Data ważności jest, ze względów wygody, postawiona w przyszłości. Podczas następnej wizyty  zostaje automatycznie rozpoznane , że Ty byłeś naszym gościem i jakie  nastawienia i podstway były dla Ciebie ciekawe. ( tzw, długoterinowe pliki).

Narzędzie śledzenia WWW
Google Analytics  dlla poszerzenia "anonimowy IP"

Ta strona internetowa korzysta z Google Analytics do analityki internetowej. To jest  usługa świadczona przez Google Inc. ("Google") Google Analytics używa "pliki". Informacje generowane przez pliki na temat korzystania z witryny przez użytkownika (włącznie z jego adresem IP) będą przekazywane do serwera Google w USA i tam przechowywane. Google przestrzega zasad prywatności umowy "" Safe Harbor USA i jest zarejestrowany w programie "Safe Harbor" Departamentu Handlu USA. Google będzie korzystała z tych informacji w celu oceny korzystania z witryny przez użytkownika, tworzenia raportów dotyczących ruchu na stronach dla operatorów witryn oraz świadczenia innych usług internetowych aktywności strony internetowej .

Google może również przekazywać te informacje osobom trzecim, o ile to odpowiada podstawom prawmnym i osoby trzecie pracują  w imieniu Google. Googłle nie łączy Twojego IP - adresu z innymi  danymi. Użytkownik może zrezygnować z plików wybierając odpowiednie ustawienia na przeglądarce, jednak zwracamy uwagę, że może nie być w stanie korzystać ze wszystkich funkcji tej strony internetowej.

Jeśli nie chcesz, aby informacje  zostały przekazane dla Google Analitytics za pośrednictwem  tej strony , masz możliwość  tzw. "opt - out - add - on " zainstalować na Twojej przeglądarce.Poza tym zostaje przyjęte, że Google Analytics  deaktywuje ostatnią część  IP - adresu wizytatora. Tym samym nie mamy możliwości  posiadania danych , dających informacje odnośnie Twojej osoby.

Gromadzenie danych i przechowywanie przez Google Analytics, możesz w każdej chwili , ze skutkiem na przyszłość , odwołać , poprzez pobranie  odatków  Add - on - na Twojej przeglądarce  od Google Analytiics .

Aby uzyskać więcej informacji, prosimy odwiedzić http://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hl=de lub w http://www.google.com/intl/de/analytics/privacyoverview.html (ogólne informacje o Google Analytics i ochronie danych). Zwracamy uwagę, że  strona internetowa  Google Analytics  jest poszerzona przez „gat._anonymizeIp();“ , aby zapewnić  objęcie adresów IP - anonimowo. 

Google remarketing

Ta strona internetowa korzysta z Google remarketing, usługi analizy oglądanych tron internetowych udostępnianej przez Google, Inc. ("Google"). Google i inne firmy włączają reklamy na stronach w Internecie i korzystajł  z plików  do wyświetlania reklam na podstawie poprzednich wizyt użytkownika na naszej stronie internetowej. Google nie będzie łączyła bez Twojej wyraźnej zgody adresu IP użytkownika z żadnymi innymi danymi przechowywanymi przez Google. Możesz wyłączyć użycie tego oprogramowania z plikami wybierając odpowiednie ustawienia na przeglądarce Google, przez odpowiednie ustawienie przeglądarki , możesz deaktywować , popżrzez przejście na stronę  www.google.de/privacy/ads . i naciiśnięcie  przycisku "opt-out". Alternatywnie, możesz wyłączyć obsługę plików przez osoby trzecie poprzez  stronę Network Advertising Initiative, http://www.networkadvertising.org/managing/opt_out.asp .Więcej informacji na temat warunków Google, patrz www.google.com/intl/de/privacy .
Korzystając z tej strony zgadzasz się, że pliki  zostają użyte i dlatego dane osobiste zostają zgromadzone  i mogą być przetwarzane. Dalej udostępniasz , że te dane zostają zgromadzone także po zakończeniu sesji w przeglądarce i przy następnej wizycie zostają ponownie aktywowane. To pozwolenie możesz  deaktywować każdochwilowo , odpowiednie informacje proszę znaleźć na stronie  instrukcji przeglądarki. 

Bezpieczeństwo danych
Szczegóły płatności są  przekazywane zakodowane w trakcie  procesu zamwienia w internecie. Nasza strona internetowa jest zabezpieczana poprzez  systemy, które techniczne i organizacyjne chronią  Twoje dane przed zniszczeniem,  niepowołanym dojściem , zmianami lub rozprzestrzenianem. Twoje dane są tylko poufnie używane  i okienko przeglądarki się zamyka, jak zakończysz sesjł  komunikacji z nami , szczególnie, jeśli ten komputer używasz z osobami trzecimi.

My gromadzimy tekst oferty  i przesyłamy dane  zamówienia i nasze OWH przez e-mail. OWH możesz w każdej chwili przeczytać pod tutaj . Twoje ostatnie zamówienia można znaleźć w naszej strefie logowania klienta.

Kontakt dla ochrony danych osobistych
Pytania  odnośnie gromadzenia danych osobistych m ich rozprzstrzeniania i  używania , ich zamykanie,  poprawki , blokowanie lub usuwanie  jest możliwe pod:

Barbara Unterkofler
Saaz 99
Company_zipcode {} {} company_city
privacy@niceshops.com

 

Ocena kredytowa i punktacja
Jeśli dałeś nam swoją wyraźną zgodę, mamy  prawo  sprawdzenia Twojej wiarygodności kredytowej na podstawie matematycznego stosunku prawdopodobieństwa , opracowanego przez BzA AG, Bürenstrasse 3, 8558 Raperswilen.W tym celu przekazujemy konieczne dane dla sprawdzenia Twojej wiarygodności  dla  BzA AG, którzy te dane wykorzystują dla  postawienia statystycznego stosunku prawdopodobieństwa  ewentualnej niewypłacalności klienta. Te dane mogą być podstawą  wdrożenia lub rozwiązania umowy. Niniejsza zgoda może być odwołana w każdym czasie ze skutkiem na przyszłość. Tego następstwem może być , że my nie oferujemy Tobie pewnych opcji pałtności.

Cofnięcie zgody
Poniższą zgodę wyraziłeś. My zwramay uwagą , że ta zgoda może być wycofana ze skutkiem na przyszłość.

Zezwolenie na reklamę e-mail
Chciałbym otrzymywać ciekawe oferty przez e-mail. Mój adres e-mail nie może zostać udostępniany innym firmom. Niniejsza zgoda na przechowywanie i korzystanie z mojego adresu e-mail w celach reklamowych może być w każdej chwili odwołana ze skutkiem na przyszłość.

Zezwolenie na kontrolę kredytową
Zgadzam się, że w razie konieczności kontroli kredytowej są pobierane na podstawie matematycznych i statystycznych metod od  BzA AG, Bürenstrasse 3, 8558 Raperswilen, moje dane osobiste,  dla celów własnej kontroli kredytowej. Moja zgoda może być odwołana w każdym czasie ze skutkiem na przyszłość. Szczegółowe informacje na temat pzeprowadzonej kontroli znajdują się pod www.bza-online.com

Korzystanie z socjalnej wtyczki Facbook

Ta strona internetowa korzysta z tak zwanych wtyczek społecznych z sieci społecznej Facebook, który jest obsługiwany przez Facebook Inc., 1601 S. California Ave, Palo Alto, CA 94304, USA ("Facebook") .Wtyczki są oznaczone logo Facebooka lub frazy "plug-in społecznych z Facebook" lub "Facebook Social Plugin". Przegląd wtyczki Facebooka i ich wygląd tutaj: http://developers.facebook.com/plugins

Podczas odwiedzania strony naszej witryny internetowej, która zawiera wtyczki społecznej, przeglądarka nawiązuje bezpośrednie połączenie z serwerami Facebooka. Zawartość dodatku zostaje przekazana  z Facebook bezpośrednio do przeglądarki, i z niej zostaje powiązana  ze stroną internetową.

Dzięki integracji z wtyczki otrzymuje Facebook  informacje, że Twoja przeglądarka ma dostęp do odpowiednich stron internetowych ,nawet jeśli nie masz konta na Facebook'u lub nie jesteś  aktualnie zalogowany na Facebooku. Informacje te (w tym adres IP) będą przekazywane z przeglądarki bezpośrednio do serwera Facebooka w USA i tam przechowywane.

Jeśli jesteś zalogowany na Facebooku, Facebook może przypisać te odwiedóiny naszej strony na konta Facebook . Podczas interakcji z wtyczką, na przykład na "Lubię to!", naciskanie  przycisku, lub komentarz, zostaje odpowiednia informacja przekazywana bezpośrednio do serwera Facebooka i tam przechowywana. Informacje te są również publikowane na Facebooku i udostąpnione Twoim znajomym.

Facebook może wykorzystać te informacje do celów reklamy, badania rynku oraz projekt spersonalizowanej strony na Facebooku. W tym celu, Facebook tworzy  Facebook profile użytkowania, , interesów  i profilezwiązku, z. B. w celu oceny korzystania z naszej strony internetowej  przez Ciebie  odnośnie zawartych informacji reklamowych  i poinformaowania użytkownika  oraz użyciu tych  usług przez osoby pokrewne.

Jeśli nie chcesz, aby informacje zebrane  przez Facebook za pośrednictwem naszej strony , zostały przypisuje Twojemu konto na Facebooku, należy zalogować się przed odwiedzenia naszej strony na Facebooku.

Cel i zakres zbierania danych i dalszego przetwarzania i wykorzystywania danych przez Facebook i  praw oraz ustawień  w tym zakresie , możesz zobaczyć na Facebooku: http://www.facebook.com/policy.php

Polityka prywatności

Dziękujemy za zainteresowanie naszą stronę internetową i naszymi produktami. Ochrona prywatności jest dla nas bardzo ważna. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje w jaki sposób obchodzimy się z danymi na naszej stronie internetowej.

Gromadzenie, przetwarzanie i wykorzystywanie danych osobowych

Możesz odwiedzić naszą stronę bez podawania jakichkolwiek informacji o sobie. Przechowujemy tylko dane do logowania bez odniesienia do danej osoby, tj.:

  • nazwę Twojego usługodawcy internetowego
  • stronę, na której nas odwiedzasz
  • nazwę pobranego pliku

Dane te są wykorzystywane wyłącznie w celu poprawy naszej oferty i nie pozwalają na wyciągnięcie jakichkolwiek wniosków na temat Twojej osoby.

Gromadzimy, przechowujemy i przetwarzamy Twoje dane w celu realizacji zamówienia i wszelkich późniejszych transakcji gwarancyjnych oraz w celach reklamowych. Należą do nich na przykład imię i nazwisko, adres e-mail, adres, numer telefonu i wszystkie dane, które zostały przez Ciebie wpisane do naszego systemu przy danych klienta lub przy realizacji zamówienia.
Dane osobowe są gromadzone, gdy podasz nam je dobrowolnie robiąc zamówienie, zakładając konto klienta lub przy rejestracji do newslettera. Przy rejestracji do newslettera Twój adres e-mail będzie wykorzystywany w naszych celach reklamowych, dopóki nie zrezygnujesz z newslettera. Zrezygnować możesz w każdej chwili.

Informacje te będą udostępniane tylko osobom trzecim, jeżeli jest to prawnie dopuszczalne i do celów zarządzania umowami, rozliczeń, w celach marketingowych lub jeśli wcześniej uzgodnione. W ramach realizacji zamówienia, usługi dostawcze z których korzystamy (np. dostawcy, logistycy, banki) uzyskają tylko niezbędne dane do realizacji zamówień. Przekazane dane mogą być wykorzystywane przez naszych usługodawców tylko w celu wykonania swojego zadania.

Prawo do informacji

Masz prawo do bezpłatnych informacji o przechowywanych danych, a także prawo do poprawiania, blokowania lub usuwania tych danych. Ponadto masz prawo do uzyskania informacji o zasadniczych przyczynach niekorzystnej decyzji związanej z wiarygodnością kredytową, o stanie danych i ich wykorzystywaniu.
Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami za pomocą poczty elektronicznej, listu lub faksu. Nasze dane kontaktowe znajdują się tutaj.

Wykorzystanie danych do celów reklamowych

Wykorzystujemy Twoje dane, aby na bieżąco ulepszyć i indywidualnie dostosować proces zakupów. Używane są do tego już istniejące informacje, tj. połączenie z internetem, urządzenie z którego korzystasz, system operacyjny, datę i czas odwiedzin strony, a także informacje, które otrzymaliśmy od Ciebie. Możesz w dowolnym momencie sprzeciwić się wykorzystaniu Twoich danych osobowych do celów reklamowych. Wystarczy wysłać wiadomość, list lub faks. Nasze dane kontaktowe możesz znaleźć tutaj.

Newsletter

Jeśli zarejestrowałe(a)ś się w celu otrzymania newslettera, wyślemy Ci regularne biuletyny na Twój adres e-mailowy. Możesz w dowolnym momencie zrezygnować z subskrypcji w panelu konta klienta.

Cookies

Na naszej witrynie używamy tak zwanych plików cookie. Pliki cookie to małe pliki, które są przechowywane w Twoim nośniku danych. Przechowują one pewne ustawienia i dane do wymiany z naszym systemem za pośrednictwem przeglądarki. Pomaga to nam zaprojektować witrynę internetową dla Ciebie i ułatwia jej używanie, na przykład przez przechowywanie konkretnych wpisów, dzięki czemu nie trzeba ponownie wpisywać. Twoja przeglądarka pozwala ograniczyć ustawienia cookies, co może prowadzić do tego, że nasza oferta nie będzie w pełni działać. Pliki cookie można także usunąć.

  • Cookies sesji

Pliki cookie sesji (session cookie) są usuwane po zamknięciu przeglądarki.

  • Długoterminowe cookies

Korzystamy z plików cookie, które pozostają na Twoim dysku twardym. Okres upłynięcia daty ważności jest ustawiony na datę w przyszłości. Podczas kolejnej wizyty system automatycznie wykryje, że ​już nas odwiedziłe(a)ś oraz dostosuje się do Twoich wcześniejszych preferencji i ustawień.

Aby wyświetlić i edytować ustawienia plików cookie, zapoznaj się z panelem pomocy przeglądarki.

Webtracking-Tools

Korzystamy z usług innych firm do celów retargetowych i banerowych. Zwykle odbywa się to przy użyciu plików cookie lub pikseli. Z tego powodu oferty promocyjne będą bardziej użyteczne i interesujące dla Ciebie.

Reklama banerowa

Wykorzystujemy również dane zgromadzone podczas Twojej wizyty w celu wyświetlenia reklam banerowych. Są to oferty reklamowe, które publikujemy na innych stronach.

Poprzez baner reklamowy widzisz przede wszystkim produkty, które już odglądałe(a)ś na naszej witrynie lub produkty, które są do nich podobne (Retargeting). W tym wypadku pracujemy tylko z pseudonimami. Twoje imię lub adres e-mail nie zostanie zapisany w plikach cookie.

Nasz partner:
Criteo CIL, 32 Rue Blanche, 75009 Paryż, Francja.
Podczas logowania Criteo tworzy indywidualny kod ("hash") z Twojego adresu e-mail, aby zidentyfikować użytkowników na różnych urządzeniach. Informacje o ich polityce prywatności można znaleźć tutaj: http://www.criteo.com/pl/privacy/full-privacy-text/. Pod tym adresem otrzymasz ponadto informacje o deaktywacji tej usługi.

Taboola

Nasza strona internetowa korzysta z usług Taboola Inc. (28 West 23rd St. 5th Fl., New York, NY 10010, www.taboola.com). Taboola korzysta z plików cookie, aby ustalić, z których ofert korzystasz i które z naszych stron odwiedzasz. Plik cookie umożliwia nam tworzenie pseudonimowych profili użytkowników poprzez gromadzenie danych z urządzenia, a także danych logowania w celu generowania i dostosowania indywidualnych ofert specjalnie dla Ciebie. Te profile użytkowników nie odnoszą się do Twojej osoby.

Aby uzyskać więcej informacji o Taboola oraz możliwości wyłączania pliku cookie Taboola, odwiedź stronę https://www.taboola.com/privacy-policy (informacje o Opt-Out znajdziesz na "Site Visitor Choices").

Google Analytics z "anonymize IP"

Ta strona używa do analizy WWW Google Analytics. Jest to usługa świadczona przez firmę Google Inc. ("Google"). Google Analytics używa plików "cookie". Informacje o korzystaniu przez Ciebie z tej witryny (w tym adresu IP) generowane przez pliki cookie są przesyłane do serwera Google w USA i tam przechowywane. Firma Google przestrzega wymogów dotyczących prywatności zawartych w amerykańskiej umowie "Safe Harbor" i jest zarejestrowana w programie "Safe Harbor" w Departamencie Handlu USA. Firma Google wykorzysta te informacje, by ocenić Twoje korzystanie z tej witryny, by opracować dla nas raporty dotyczące aktywności witryny i udostępnić nam dalszych usług związanych z korzystaniem z witryny i internetu. Używamy pseudonimów, aby móc zrozumieć Twoje korzystanie również na innych urządzeniach. Jednak żadne dane osobowe nie będą przekazywane firmie Google.

Google przekazuje te informacje osobom trzecim, jeśli jest to prawnie ustalone lub jeśli osoby trzecie przetwarzają te dane w imieniu Google. Google nie połączy Twojego adresu IP z innymi danymi z Google. Możesz zapobiec instalacji plików cookie poprzez odpowiednie ustawienia w Twoim Browser Software; jednakże zwracamy uwagę, że w takim przypadku możesz nie być w stanie w pełni korzystać ze wszystkich funkcji tej witryny.

Jeśli nie chcesz, aby informacje o Twoich odwiedzinach na tej stronie nie były przekazywane do Google Analytics, masz możliwość zainstalowania "Deaktywacji Add-On" w Twojej przeglądarce. Dokonaliśmy także ustawień, dzięki którym Google Analytics usuwa ostatnią część adresów IP odwiedzających naszą witrynę. Oznacza to, że nie wchodzimy w posiadanie danych, które informują nas o Twojej osobie.

Możesz w każdej chwili zabronić gromadzeniu i magazynowaniu danych w przyszłości przez Google Analytics, wystarczy tylko pobrać dodatek do przeglądarki Add-On do deaktywacji i zainstalować go w przeglądarce.

Więcej informacji można znaleźć na stronie https://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hl=pl lub https://support.google.com/analytics/answer/6004245?hl=pl (ogólne informacje o Google Analytics i ochrona danych). Pragniemy zaznaczyć, że na tej stronie Google Analytics został rozszerzony o kod "gat._anonymizeIp ();" w celu zapewnienia anonimowego wykrywania adresów IP (tzw. IP - Masking)."

Google Remarketing

Ta witryna korzysta z usługi Google Remarketing, usługi reklamowej Google Inc. ("Google"). Google i osoby trzecie umieszczają reklamy na stronach internetowych i używają plików cookie do włączania reklam na podstawie wcześniejszych odwiedzin użytkowników naszej witryny. Firma Google nie poda Twoiego adresu IP z innymi danymi z Google bez Twojej osobistej zgody. Możesz wyłączyć używanie plików cookie przez Google, konfigurując oprogramowanie przeglądarki, wchodząc na stronę https://www.google.com/policies/technologies/ads/ i naciskając przycisk "opt-out". Możesz też wyłączyć korzystanie z plików cookie poprzez inne firmy, posługując się stroną deaktywującą na stronie http://www.networkadvertising.org/choices/. Więcej informacji na temat regulaminu Google można znaleźć pod adresem www.google.com/intl/pl/privacy.

Facebook Website Custom Audience

W tej witrynie jest zintegrowany piksel w serwisie Facebook Ireland Limited (Website-Custom-Audience-Pixel). Poprzez ten piksel informacje o korzystaniu z tej witryny przez Ciebie są pseudonimowane (np. informacje o renomowanych artykułach). Zebrane informacje mogą być wykorzystane do indywidualizacji, np. by reklamować na Twoim koncie Facebook preferowane grupy produktów i produkty.

Korzystanie z Facebook Social Plugins

Ta strona wykorzystuje tzw. Social Plugins ("Plugins") sieci społecznościowej Facebook, obsługiwanej przez firmę Facebook Inc., 1601 S. California Ave, Palo Alto, CA 94304, USA ("Facebook"). Wtyczki oznaczone są logo Facebook lub dodatkiem "Social Plug-in of Facebook" lub "Facebook Social Plugin". Przegląd wtyczek Facebook i ich wygląd można znaleźć tutaj: https://developers.facebook.com/docs/plugins

Jeśli odwiedzisz naszą stronę zawierającą taką wtyczkę Twoja przeglądarka połączy się bezpośrednio z serwerami Facebook. Zawartość wtyczki jest przesyłana bezpośrednio z serwisu Facebook do Twojej przeglądarki i zintegrowana z witryną.

Poprzez integrację wtyczek, Facebook otrzyma informacje o tym, że Twoja przeglądarka uzyskała dostęp do naszej strony, nawet jeśli nie masz konta na Facebooku lub nie jesteś właśnie zalogowany na Facebooku. Ta informacja (w tym adres IP) jest przesyłana bezpośrednio z przeglądarki do serwera Facebook w Stanach Zjednoczonych i tam przechowywana.

Jeśli jesteś zalogowany na Facebooku, Facebook może bezpośrednio powiązać wizytę naszej witryny z Twoim kontem na Facebooku. Jeśli używasz wtyczki i np. naciśniesz przycisk "Lubię to" lub pozostawisz komentarz, odpowiednie informacje również zostaną wysyłane bezpośrednio do serwera Facebook i tam zapisane. Informacje te zostaną również opublikowane na Facebooku i wyświetlane Twoim znajomym.

Facebook może wykorzystywać te informacje w celu reklamy, badań rynkowych i odpowiedniego projektowania stron na Facebooku. W tym celu Facebook utworzy profile dotyczące wykorzystania, zainteresowania i relacji, aby np. ocenić korzystanie z naszej witryny internetowej w odniesieniu do reklam ogłaszanych na Facebooku, informowanie innych użytkowników serwisu o Twojej aktywności na naszej stronie internetowej oraz świadczenie dalszych usług związanych z korzystaniem z Facebooka.

Jeśli nie chcesz, aby Facebook przypisał dane zgromadzone za pośrednictwem naszej witryny na Twoim koncie Facebook, musisz się wylogować z Facebooka przed odwiedzeniem naszej witryny.

Cel i zakres gromadzenia danych oraz dalsze przetwarzanie i wykorzystywanie ich przez Facebook, a także prawa i ustawienia dotyczące ochrony prywatności można znaleźć w polityce prywatności Facebooka: https://www.facebook.com/policy.php

Korzystanie z YouTube Plugins

Na naszej stronie umieszczone są filmiki z portalu YouTube, firmy Google Inc. (1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, USA). Podczas odtwarzania filmu nawiązane jest połączenie między serwerami YouTube a serwerami Google. Serwery te otrzymują informację, jakie nasze strony odwiedziłe(a)ś. Jeśli jesteś zalogowany na YouTube jako członek, YouTube przypisuje te informacje do Twojego osobistego konta użytkownika. Cel i zakres zbierania danych oraz dalsze przetwarzanie i wykorzystywanie danych przez Google lub YouTube, a także prawa i ustawienia dotyczące ochrony prywatności można znaleźć w polityce prywatności Google: www.google.com/intl/en/policies/privacy/. Jeśli nie chcesz, aby Google lub YouTube przypisywały zebrane dane za pośrednictwem naszej witryny bezpośrednio do Twojemu profilowi z inną usługą Google, możesz całkowicie uniemożliwić wczytywanie wtyczki Google w Twojej przeglądarce za pomocą Add-On, np. z blokerem skryptów "NoScript" (http://noscript.net/).

intelliAd

Ta strona internetowa korzysta z usługi analizy internetowej z zarządzaniem ofertami firmy intelliAd Media GmbH, Sendlinger Str. 7, 80331 Monachium. Zanonimizowane dane dotyczące użytkowania są rejestrowane i agregowane w celu zaprojektowania i optymalizacji tej strony internetowej, a profile użytkowania są tworzone z tych danych za pomocą pseudonimów. Podczas korzystania ze śledzenia intelliAd są zapisywane pliki Cookies. Anonimowe dane i profile użytkowania mogą być wykorzystywane przez operatora strony internetowej, jak również przez innych klientów firmy intelliAd do identyfikacji zainteresowań użytkowników, bez żadnych konkluzji dotyczących tożsamości użytkownika odwiedzającego stronę. Masz prawo sprzeciwić się przechowywaniu danych (anonimowych) w przyszłości. W tym celu użyj opcji rezygnacji z funkcji intelliAd.

Webgains

Pracujemy z Webgains. Wykorzystują tzw. Tracking-Cookies, w celu dostarczenia naszym partnerom danych do zamówieniach. Dane nie zawierają żadnych danych osobowych, tylko informacje o zamówieniu i jego produktach.

Więcej informacji uzyskasz tutaj.

Recenzje produktów i zamówień

Po otrzymaniu zamówionych towarów masz możliwość oceny procesu zamówienia i otrzymanego produktu. Współpracujemy z firmą "Echte Bewertung" (Grupa "Net Reviews").

Ocena jest dobrowolna i zostanie opublikowana na naszej stronie internetowej, ale tylko z Twoim imieniem i pierwszą literą Twojego nazwiska. W tym przypadku ilość przekazywanych danych jest ograniczona do minimum.

Więcej informacji na temat firmy można znaleźć tutaj: https://www.echte-bewertungen.com/index.php?page=mod_accueil

Bezpieczeństwo danych

Dane dotyczące płatności są szyfrowane w procesie zamówienia. Zabezpieczamy naszą witrynę internetową i inne systemy za pomocą środków technicznych i organizacyjnych zapobiegających utracie, zniszczeniu, dostępowi, modyfikacji i rozpowszechnianiu danych przez osoby nieupoważnione. Informacje do logowania należy traktować poufnie i zamykać okno przeglądarki, jeśli proces komunikacji z nami został zakończony, zwłaszcza jeśli udostępnisz komputer innym osobom.

Przechowujemy tekst umowy i przesyłamy Twoje dane o zamówieniu oraz nasze warunki za pomocą e-mail. Regulamin możesz także zawsze przeczytać tutaj. Twoje poprzednie zamówienia możesz także zobaczyć w naszym obszarze logowania klienta.

Zgoda na przetwarzanie danych przy rejestracji w niceshops GmbH

1. Zgoda

Rejestrując się lub ubiegając się o pracę w niceshops GmbH, przekazujesz nam swoje dane osobowe za pośrednictwem specjalnej aplikacji do celów poszukiwania pracy. Twoje dane są przechowywane i przetwarzane w systemach naszego partnera programowego BambooHR.

2. Prywatność i poufność

Prywatność jest dla nas ważna. Firma niceshops GmbH podjęła niezbędne środki organizacyjne i techniczne w celu zapewnienia poufności wniosku.

3. Wykorzystanie twoich danych osobowych

Podczas składania wniosku o pracę w bazie danych, oprócz zwrotu grzecznościowego, nazwiska i imienia są przechowywane również zwykłe dane korespondencyjne, tj. adres pocztowy, adres e-mail i numery telefonów. Ponadto dokumenty aplikacyjne, tj. list motywacyjny, życiorys, świadectwa szkoleniowe i zawodowe, są zapisywane i przechowywane.

Dane te będą przechowywane, oceniane, przetwarzane lub przekazywane wewnętrznie jako część aplikacji. Są dostępne tylko dla pracowników działu personelu niceshops GmbH i osób odpowiedzialnych za wybór kandydatów niceshops GmbH. Twoje dane nie będą w żadnym przypadku przekazywane firmom lub osobom spoza firmy niceshops GmbH lub wykorzystywane do innych celów.

4. Prawo do informacji

Na życzenie chętnie udzielimy informacji o przechowywanych danych. Proszę skontaktować się z naszym działem personalnym (jobs@niceshops.com).

5. Przechowywanie i usuwanie danych

Twoje dane będą przechowywane przez cały proces aplikacyjny i / lub czas zatrudnienia przez ustawowy okres przechowywania. Jeśli rozpoczniesz pracę w niceshops GmbH, Twoje osobiste dane oraz dokumenty zostaną umieszczone w Twoich aktach osobowych.

Jeśli złożyłeś podanie, ale nie możemy Ci w tej chwili zaoferować odpowiedniego stanowiska, zastrzegamy sobie prawo do zachowania twojego podania w ewidencji. W takim przypadku zostaniesz o tym poinformowany. Jeśli zechcesz usunąć Twoje dane, masz możliwość usunięcia ich w dowolnym momencie poprzez nasz dział personalny.

Kontakt

W przypadku pytań związanych z gromadzeniem, przetwarzaniem lub używaniem Twoich danych osobowych, informacjami, poprawianiem, blokowaniem lub usuwaniem danych, a także cofnięcia zgody prosimy o kontakt: privacy@niceshops.com