Produkty

Wytyczne do pisania recenzji

Tekst

Państwo szukacie produktu?

Cieszymy się z każdej propozycji nowego produktu, postaramy się wprowadzić szukany produkt lub odpowiednią markę do naszego sortymentu. Prosimy o kontakt telefoniczny lub o  e-mail!

Ocena produktów

Cieszymy się gdy zakupione u nas produkty są przez Państwa oceniane. Jest to cenna pomoc dla wszystkich naszych klientów i dla nas. Aby ocenić produkt należy zameldować sie na naszej stronie internetowej. Zakupione przez Państwa produkty znajdują się w obszarze „Moje konto“. Tutaj mogą Państwo wyraźić ocenę w prosty i nieskomplikowany sposób. Produkty można także ocenić na odpowiednich stronach produktów.

Ocena funkcjonuje za pomocą gwiazdek, przy czym 5 gwiazdek odpowiada najlepszej ocenie. Dodatkowo można napisać komentarz. Prosimy o skorzystanie z tej funkcji i podzielić się odniesionymi wrażeniami.

Dodatkowe pytania odnośnie produktu?

Państwo możecie porozumieć się z nami telefonicznie lub  napisać do nas e-mail. Również my stosujemy nasze produkty wciąż na nowo i staramy się dla Państwa o najlepsze informacje. Jednakże, prowadzimy rozległy asortyment produktów i zdarza się, że nie znamy odpowiedzi na podane pytanie. W tym wypadku kierujemy je do producenta i staramy się tak szybko jak to możliwe przekazać Państwu pożądane informacje. Wysyłamy e-mail lub kontaktujemy się telefonicznie!