Multikraft Zestaw do czyszczenia "Wszystko czyste"

Wszechstronni ogarniacze porządku domowego

WyprzedanoZaprzestano produkcji artykułu.

Podobne produkty:

Multi Fresh Spray do pomieszczeń Trawa Cytrynowa
EM Clear - Spray do pomieszczeń Multi Fresh

Opis

Ten zestaw łączy w sobie skuteczną moc sprawdzonych i skutecznych mikroorganizmów! Te przydatne, pozytywne bakterie działają szybciej niż bakterie negatywne, pozbawiając te złe pożywienia i w ten sposób naturalnie pozbywając się zanieczyszczeń. Skuteczne mikroorganizmy pozostają następnie na czyszczonych powierzchniach i stają się aktywne, jeśli te ponownie się zabrudzą. Dzięki czemu możesz cieszyć się czystością na dłużej. Ponadto wysokowydajne rozcieńczalne środki czyszczące neutralizują nieprzyjemne zapachy i przy regularnym stosowaniu zapewniają zdrowy klimat w pomieszczeniach bez zanieczyszczania środowiska. Te cenne mikroorganizmy znajdują się również w mini ceramicznych rurach, co oznacza, że ich imponujące działanie można wykorzystać nie tylko w domu, ale także w ogrodzie, np. do optymalnego przygotowania wody w oczku wodnym lub do nawadniania.

Właściwości:

  • z efektywnymi mikroorganizmami
  • wszechstronne zastosowanie
  • prosty w użyciu
  • bardzo wydajny
  • dla higienicznej czystości
  • przyjazny dla środowiska
  • zapewniają skuteczną neutralizację zapachów

W zestawie:

eMC Środek do czyszczenia: Ten wszechstronny produkt nadaje się do wszystkich powierzchni w kuchniach i łazienkach, a także do półek i mebli oraz podłóg! Wysoce skuteczny środek czyszczący jest rozcieńczany wodą, dzięki czemu jest bardzo ekonomiczny w użyciu - 1 ml środka czyszczącego miesza się z 1 litrem wody.

eMC Środek do usuwania kamienia: Środek usuwa nawet najbardziej uporczywe osady kamienia i przywraca łazience promienny połysk! Ze względu na działanie rozpuszczające, tego środka czyszczącego nie wolno stosować na materiałach wapiennych ani na powierzchniach wrażliwych na kwas cytrynowy. Aby przygotować gotowy roztwór czyszczący, 100 ml produktu należy rozcieńczyć 1 litrem wody.

EM Clear Active: To rozwiązanie oferuje również szeroki zakres możliwych zastosowań! 10-50ml oryginalnego roztworu rozcieńcza się 1L wody w butelce ze spryskiwaczem.Może być stosowany jako odświeżacz powietrza w domu, ale także np. w stajniach, gdzie skutecznie neutralizuje nieprzyjemne zapachy. W sektorze budowlanym EM Clear można mieszać w stanie nierozcieńczonym z materiałami budowlanymi, hamując szkodliwe działanie różnych substancji i zmniejszając powstawanie pyłu.

EM rurki ceramiczne do uzdatniania wody: Bardzo trwałe rurki ceramiczne nadają się zwłaszcza do rewitalizacji wody pitnej, stawowej i do nawadniania.

Rodzaje produktów: Odświeżacz do powietrza, Pakietów produktów
Marki: Multikraft
Zastosowanie: do łazienki, Produkty uniwersalne , Powierzchnie

ocen klientów po polski dla Multikraft Zestaw do czyszczenia "Wszystko czyste"